V obkolesení skvelých OAZASákov z táborového leta 2023 na foto vľavo dole: Rastro Kašprák, Matušino Kašprák, Jožko Kašprák, Briano Kašprák.

Sme jednou z množstva organizácií, ktoré ponúkajú detské tábory. Prečo dôverovať práve nám?
Doposiaľ sme úspešne a bez úrazov odrekreovali viac ako 10 000 detí.


Pozrite si recenzie nášho tábora


HISTÓRIA MR.OAZAS

Vážení priatelia, pozdravujem Vás, prajem pevné zdravie, šťastie a pohodu. Volám sa Jožo Kašprák, som nadšenec detských táborov a od r. 1970 sa počas leta zabávam s mládežou. V r. 1992 sme spolu s Jožkom Kučkovským a Mirom Dugasom založili Cestovnú kanceláriu MR.OAZAS, len a len pre deti. Skutočná špecializácia totiž prináša úspech. Seriózna príprava programu a najmä táborových pracovníkov, ich výber a nie nábor, preškoľovanie zaberie toľko času, že nepredávame zahraničné zájazdy ani letenky. V roku 2001 sme založili aj Občianske združenie OK.OAZAK - Orientačný klub odvážnych zvedavých kamarátov, ktorého hlavným cieľom je mimoškolská výchovná činnosť 7-15 ročných detí a to aj formou letných táborov. Žijem pre naše tábory, ale čas sa nedá zastaviť a pochodeň sa má odovzdať, kým jasne horí. Od roku 2004 prebrali MR.OAZAS - OK.OAZAK mladší, fyzicky vitálnejší nadšenci detských táborov – moji synovia (Rastislav, Branislav a Matúš) spolu s ďalšími skvelými OAZASákmi. Leto v ich réžii je skutočne super.


O TÁBORE MR.OAZAS

Už 31 sezón rozdávame deťom radosť, lásku a poučenie v našom tábore. OAZAS-áci (táboroví pracovníci) sú skvelí mladí ľudia, ktorých spája láska k deťom a priateľstvo. Pred tábormi, na jar, sa každoročne stretávame na školení a na jeseň hodnotíme. Čo tam robíme? Hráme sa ako deti. Veľmi ťažko by ste uhádli, kto z nás je lekár, mechanik, študent, učiteľ či úradník. Kto z nás ovláda bojové umenie, jazyky, či rozumie počítačom, gitare, autám... Určite by ste však spoznali, že máme radi ľudí, dobrú zábavu a deťúrence. Veľmi radi sa hráme, tvoríme, spievame, tancujeme, poznávame prírodu a športujeme... OAZASákom - "oddielákom" môže byť len ten, kto dokáže byť deťom kamarát a dá i to, čo sa nedá kúpiť. Verte - neverte, úprimne fandíme všetkým, ktorí robia kvalitné tábory, ale prosím zvážte komu zveríte svoje deti. Žiaľ je dosť táborov kde deti majú len ako ubytovaných stravníkov, ktorí ich otravujú a žiadajú program. Zdôrazňujeme však - netvrdíme, že len ten náš tábor je kvalitný.


ŠTRUKTÚRA NÁŠHO TÁBORA

1. Deti sú rozdelené do oddielov podľa veku a pohlavia. Požiadavky na spoločné ubytovanie detí sa snažíme akceptovať v rámci možností (ubytovacie kapacity, počet detí v oddieli, vek detí a pod.).
2. Oddielová vedúca, resp. oddielový vedúci sa stará o 8 - 10 detí (6 až 9 ročných, s praktikantom), o 12 - 14 detí (10 až 15 ročných).
3. Programový zástupca vedúceho tábora zabezpečuje program tábora.
4. Zdravotníkom v našom tábore je lekár.
5. Vedúci tábora je skúsený OAZASák, viackrát úspešný oddielový vedúci i zástupca vedúceho tábora.


TÁBOR 2024

Počas leta sa budeme zabávať v rekreačnom zariadení BRANKO, 6 km od Novej Bane. Tešíme sa na nové zážitky. Viac informácií o TÁBORE MR.OAZAS 2024 nájdete tu.


PROGRAM TÁBORA

Realizujeme formou hier, súťaží a dobrej zábavy. Deti aktívne ovplyvňujú život v tábore. Sú vedené k primeranej samostatnosti a spoluvytváraniu zdravej sociálnej atmosféry, v duchu kamarátstva malých, starších i dospelých. Neučíme ako funguje podnik či štát, čo urobiť na prežitie a ako sa smiať, či podnikať. Učíme - vedieme deti k tolerancii, úcte a slušnému správaniu sa k rodičom, starším a slabším, poznaniu a láske k prírode.
Samozrejmosťou je slušný prístup všetkých pracovníkov rekreačného zariadenia, dostatok kvalitnej stravy i výlučné užívanie celého objektu – areálu rekreačného zariadenia. Vážení priatelia, mohli by sme sa vykresľovať viac, ale veríme, že stačí uvedené. Je už len na Vás, aby ste zhodnotili naše skúsenosti, posúdili otvorený prístup i dlhodobé poskytovanie kvalitných služieb. Nemáme reklamu, ale máme vďačné táborové deti a výborné renomé. Ponúkame tábory, s ktorými budete spokojní. Deti ktoré s nami boli sa k nám radi vracajú.
Radi Vás o tom presvedčíme.


Za tým čo je napísané stoja všetci OAZAS-áci
a zodpovedajú KašprákovciNaše táborové pesničky


Táborová hymna (Už je tu zas)

Stiahnúť

Ďakujem za dnešný deň

Stiahnúť

Ráno

Stiahnúť

Poď k nám

Stiahnúť

Partneri

  • 1_Tatravagónka Poprad
  • 2_Kúpele_Trenčianske_Teplice
  • 3_Nemocnica_Komárno
  • 4_RZ_Branko
  • 5_Slovenská_chránená_dielňa
  • 6_Kooperativa
  • 7_E-Byt
  • 8_Vikartovský mlyn
  • 9_Chata_Sabinka
  • A_lebedacc
KOREŠPONDENČNÁ ADRESA:

OZ OK.OAZAK
Námestie sv. Egídia 102/12
058 01 Poprad
Tel.: +421 905 483 312
E-mail: prihlasky@mroazas.sk
Všetky kontakty

ADRESA TÁBORA:

Rekreačné zariadenie Branko
Rekreačná cesta 390
968 01 Nová Baňa
MAPA RZ BRANKO

Sledujte nás na FACEBOOKU:
Copyright © 1992-2024. MR.OAZAS. All Rights Reserved.