2% z dane

Vážení rodičia, priatelia, a mnohí ďalší.
OK.OAZAK
je naše občianske združenie zaregistrované ako príjemca 2% z dane fyzických a právnických osôb pre rok 2021. Prostriedky takto získané sú priamo použité na zabezpečenie a skvalitnenie detských táborov.

Ďakujeme všetkým, ktorí v minulom roku poukázali túto čiastku nám. Pokiaľ sa tento rok rozhodnete opäť pre nás, prosím uveďte naše údaje vo svojom daňovom priznaní, resp. požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania dane a vyplňte potrebné tlačivá (Údaje o našej organizácii ako prijímateľovi 2% z dane sú uvedené nižšie).


Vieme, že prijímateľov je veľa,
ale budeme radi, ak podporíte
našu činnosť s deťmi.
ĎAKUJEMEPOSTUP KROKOV v prípade, že DAŇOVÉ PRIZNANIE za Vás podáva Váš ZAMESTNÁVATEĽ
1. požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a o vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti za rok 2020.

2. vyplňte formulár s predvyplnenými údajmi
Vyhlásenie o poukázaní sumy zodpovedajúcej 2% zaplatenej dane za rok 2020 alebo vyplňte prázdny formulár.

3. Oba formuláre (1.Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti, 2.Vyhlásenie o poukázaní sumy zodpovedajúcej 2% zaplatenej dane) pošlite, resp. doručte osobne na daňový úrad podľa Vášho trvalého bydliska (termín doručenia je najneskôr do 30.4.2021.

Poznámka: Formuláre z bodu 1 a 2 je možné vyplniť aj elektronicky na portáli Finančnej správy a vytlačiť.POSTUP KROKOV v prípade, že si DAŇOVÉ PRIZNANIE podávate SAMI z pozície FYZICKEJ OSOBY, resp. v prípade, že darcom je PRÁVNICKÁ OSOBA
V daňovom priznaní Fyzickej osoby, resp. Právnickej osoby je časť vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov právnickej osoby / fyzickej osoby, kde máte možnosť darovať 2% z vašich daní. Na toto miesto prosím uveďte potrebné údaje - viď nižšie.Viac informácií nájdete na slovensko.sk alebo rozhodni.sk.Údaje o príjmateľovi:
Obchodné meno – názov: Orientačný klub odvážnych zvedavých kamarátov Poprad
Sídlo: Námestie sv. Egídia 102/12, 058 01 Poprad
IČO : 37797549 (DIČ: 2021641160)
Právna forma: Občianske združenie


ĎAKUJEME
OAZASácke leto 2021 sme odštartovali a beží na plné obrátky. Fotky nájdete na facebooku.

Meniny oslavuje:

Zajtra má meniny: